قوانين و شرايط سايت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت آموزا

تاریخ آخرین تغییرات: ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۳

لطفا قبل از استفاده از سایت آموزا شرایط و قوانین استفاده از سایت رامطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش های این وب سایت به منزله پذیرش اینتوافق نامه است. همچنین آموزا حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را برای خودمحفوظ می‌دارد، بنابرین کاربران وظیفه دارند که برای اطلاع از تغییرات در این سندبه آن سر بزنند.

تعریف واژگان:

 • منظور از سایت، وب سایت، ما، آموزا Amoza وب سایت amoza.ir می‌باشد.
 • منظور از شما، کاربر و کاربران هر شخصی می باشد که به هر شکلی از خدمات این وب سایت استفاده کند.
 • منظور از خریدار، سفارش دهنده، درخواست کننده شخصی است که در خواست انجام هر کاری و به هر شکلی در سایت قرار دهد.
 • منظور از مجری، برنامه نویس، پیشنهاد دهنده و انجام دهنده شخصی است که برای انجام کارپیشنهاد قیمت می دهد و در صورت پذیرش پیشنهاد توسط خریدار کار را به نحو احسن انجام می دهد و در قبال انجام صحیح کار دستمزد دریافت می نمایید.

شرایط توافق‌نامه:

 1. آموزا حق تایید، رد ویا تغییر هر درخواست، پیشنهادی و یا هر اطلاعات ارسالی دیگر به سایت را برای خود محفوظ می‌دارد.
 2. آموزا به عنوان واسطه میان خریدار و مجری فعالیت می‌نماید و در بهترین حالت سعی در هموار کردن انجام معملات و رضایتمندی دوطرفه میان هر دو طرف دارد. بنابرین خریدار و مجری توافق می‌کنند که درصورت پیشامدن نزاع غیر قابل حل میان طرفین داوری آموزا را بپذیرند.
 3. هدف آموزا تسهیل معاملات مالی از طریق ارسال درخواست و پیشنهاد قیمت می‌باشد و بنابرین هر ارسالی که شامل چیزی مغایر با این هدف باشد حذف می‌شود و حساب کاربری ارسال کننده برای همیشه بسته می‌شود. این ارسال ها می تواند شامل و نه محدود به این موارد باشد؛ درخواست هایی برای انجام کار به صورت رایگان، درصدی از فروش محصول، دریافت معوض غیر نقدی در عوض انجام کار. همچنین ارسال پیشنهاد هایی برای انجام کار و یا فراهم نمودن راه حل به صورت رایگان.
 4. تمامی معاملات انجام شده در این سایت می‌بایست بر اسای قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.
 5. برای حفاظت و اعاده حقوق قانونی خریداران و مجریان، تمامی کاربران آموزا باید حد اقل 18 سال سن داشته باشند، افرادی که این شرط را ندارند اجازه استفاده از خدمات این سایت را ندارند.
 6. تمامی خدمات آموزا با شرایط موجود می‌باشد و هیچ ضمانتی برای کارایی، سازگاری و قابلیت‌فروش (دیگر و ضمانت ها) وجود ندارد.
 7. تعهدات شما: شما در هنگام استفاده از این وب سایت موافقت می نمایید که اعمال زیر را انجام ندهید:
  • جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از این سایت.
  • ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز ، توهین آمیز، افترا آميز، موهن‌ و یا هرچیز قابل اعتراض.
  • ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا دیگر کامپوننت های مضر/مخرب.
  • ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی ایجاد کننده آن را زیر پا گذارد.
  • ارسال یا انتقال هر اطلاعاتی که قوانین سایت و توافق نامه را زیر پا بگذارد.
 8. استفاده از خدمات آموزا برای خریداران به جز هزینه پروژه هیچ هزینه دیگری ندارد.
 9. آموزا برای مجریان عادی 1% و برای مجریان ویژه 1% مبلغ پروژه و حداقل 15،000 ريال از مبلغ پروژه را بابت پوشش هزینه های سایت، کارمزد های بانکی و هزینه های پستی، تبلیغات برای جلب خریداران، هزینه های داوری و تسهیل داری و پرسنل دریافت می کند.
 10. درحال حاضر مالیات بر ارزش افزوده به خدمات سایت تعلق نمی گیرد.
 11. خریدار پس از پذیرش قیمت مجری می‌بایست وجه پروژه را در سایت گروگذاری نماید، این مبلغ تا زمان اتمام کار توسط مجری و تایید آن توسط خریدار به مجری پرداخت نخواهد شد. مجری تا قبل از انجام گروگذاری کار را آغاز نخواهد کرد.
 12. خریدار موظف است پس از اعلام پایان کار توسط مجری نسبت به تایید یا اعمال نظر برای تغییرات حداکثر در مدت 72 ساعت اقدام نماید، بدیهی است در صورت عدم پاسخ گویی خریدار در این مدت با درخواست مجری آموزا حق دارد کار مجری را پذیرفته شده در نظر گیرد و رأسا وجه گروگذاری شده را آزاد نمایید.
  تبصره: خریدار می تواند مدت زمان مورد نیاز برای تایید کار پس از اعلام اتمام کار توسط مجری را ،در متن درخواست نوشته و یا با مجری برسر آن به توافق برسد.
 13. کاربران می توانند جهت دریافت موجودی خود (موجودی حاصل از انجام پروژه توسط مجریان و درخواست استرداد وجه خریداران) از بخش گزارش مالی اقدام نمایند.
 14. برای دریافت موجودی هیچ حداقل موجودی وجود ندارد و هیچ کارمزدی به کاربر تعلق نمیگیرد. هر مجری می تواند حداکثر 20 بار در ماه درخواست واریز دهد.
 15. واریز مبالغ دریافتی مجری و وجوه مسترد شده خریدار از طریق حواله پایا انجام می گردد. واریز ها حداکثر تا دو روز کاری پس از ثبت درخواست واریز انجام می شود.
 16. متن درخواست پروژ در حکم قرار داد می باشد، بنابراین ارسال پیشنهاد قیمت قطعی توسط مجری به منزله پذیرش قرارداد درخواست پروژه است، همچنین توافقات انجام شده در بخش مبادله پیام سایت به عنوان متمم بر قرارداد درخواست پروژه می باشند. اما توافقات انجام شده خارج از بخش تبادل پیام سایت مانند ایمیل، تلفن و غیره به دلیل قابلیت جعل ساده در هنگام درخواست داوری به هیچ عنوان قابل استناد نیستند.
 17. مجری متعهد می شود در صورت پذیرفته شدن پیشنهادش، پروژه را به صورت خواسته شده به انجام برساند و در صورت عدم انجام صحیح پروژه به دلیل کمکاری مجری، وی متعهد به جبران خسارت وارده به سایت می باشد این خسارت شامل و نه محدود به موارد زیر است:
  • کارمزد پرداخت الکترونیکی، در صورتی که خریدار وجه را از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کرده باشد
  • کارمزد سایت

تشخیص علت عدم انجام صحیح کار بر عهده آموزا و بر اساس مستنداتموجود در بخش تبادل پیام است.

 1. مجری و خریدار متعهد می شوند که اطلاعات تماس خود را قبل از انجام گروگذاری وجه در اختیار طرف مقابل قرار ندهند و تمام توافقات خود را از طریق بخش تبادل پیام سایت انجام دهند، بدیهی است در صورت مشاهده ارسال پیشنهاد برای توافق خارج از سایت و یا ارسال اطلاعات تماس قبل از انجام گروگذاری به هر شکل و در هر شرایطی، آموزا حق دارد حساب کاربری شخص متخلف را مسدود نماید.
 2. ممکن است مجری، از روی حسن نیت، برای پروژه ای پیشنهاد ارسال نماید اما پس از پذیرفته شدن پیشنهادش و انجام گروگذاری متوجه شود که به دلیلی قادر به انجام پروژه نیست به عنوان مثال برنده شدن در چند درخواست پروژه هم زمان و یا پذیرفتن مسئولیت بیشتر هنگام انتظار برای پذیرش پیشنهادش، در این شرایط مجری تا 24 ساعت بعد از انجام گروگذاری مهلت دارد انصراف خود را از انجام پروژه به خریدار (در سایت) و به آموزا اعلام نماید، سپس آموزا با مستند کردن این مورد در حساب مجری و خریدار و بدون در نظر گرفتن امتیاز منفی لغو گروگذاری را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است مجری باید دلیل قانع کننده ای برای این درخواست داشته باشد و تشخیص این موضوع بر عهده آموزا است.
  این مهلت انصراف به دلیل آنکه پروژه های دارای ضمانت تخصص مهلت انصراف خود را دارند شامل آن پروژه ها نمی شود.
 3. خریدار می تواند برای پروژه خود حداقل ضمانت تخصص مشخص نماید، در این پروژه ها مجری موظف است حداقل به اندازه مشخص شده توسط خریدار ضمانت تخصص پیشنهاد دهد. مجری می تواند برای پروژه هایی که خریدار ضمانت تخصص نخواسته است نیز ضمانت تخصص پیشنهاد دهد.
  مبلغ گروگذاری شده به عنوان ضمانت تخصص پس از پذیرش 100% کار پروژه آزاد خواهد شد و مقدار اندکی از این ضمانت بسته به نوع پرداخت غیر قابل بازگشت می باشد (برای پرداخت الکترونیکی سامان 2% و برای دیگر انواع واریز ها هیچ مبلغی کسر نخواهد شد). در صورت عدم انجام صحیح کار توسط مجری وجه ضمانت تخصص پس از کسر کارمزهای بانکی پرداخت شده توسط خریدار به موسسه ای خیریه داده می شود و نه خریدار و نه آموزا از آن بهره نخواهند برد.
 4. آموزا دو نوع حساب کاربری عادی و ویژه برای مجریان دارد. کاربران ویژه با نشان کاربر ویژهمشخص می گردند.
 5. هزینه کارمزد پروژه در صورتی که در تمام مدت انجام پروژه (از لحظه پذیرش پیشنهاد تا پذبرش کار توسط خریدار) حساب مجری ویژه باشد با در نظر گرفتن تخفیف کاربران ويژه محاسبه می گردد.
 6. خریدار پس از انجام گروگذاری پروژه تنها با ثبت درخواست داوری می تواند نسبت به لغو پروژه اقدام کند. بدیهی است در صورتی که مجری بخش هایی از پروژه را به انجام رسانده باشد وجه مربوط به این بخش ها قابل استرداد نخواهد بود.
  هزینه غیرقابل استرداد اول بصورت توافقی توسط طرفین محاسبه می گردد و در صورت عدم توانایی طرفین توسط آموزا مشخص می گردد.
 7. مجری موظف است در صورت وجود محدودیت زمان برای قیمت پیشنهادی خود این مورد را به صورت واضح و روشن در متن پیشنهاد خود ذکر نمایید، البته در صورت گذشت بیش از یک ماه از زمان ارائه پیشنهاد خریدار باید قبل از پذیرش پیشنهاد و گروگذاری وجه از مجری در مورد قیمت تاییدیه بگیرد. همچنین مجری موظف است در صورت عدم رضایت در مورد قیمت حد اکثر طی ۲۴ ساعت پس از گروگذاری عدم رضایت خود را اعلام کند.
 8. ثبت درخواست انجام پروژه های دانشجویی و پایان نامه در این وب سایت ممنوع می باشد اما درخواست مشاوره در این زمینه ها بلامانع است.
 9. قيمتي که درزمان قطعي شدن سفارش مشتري درسايت منظورگرديده است معتبر ميباشد.